O nás

O spoločnosti NZ Interier s.r.o.

Sme rodinná firma, ktorá pôsobí v regióne už od roku 1997. Nábytok a drevo je našou rodinnou tradíciou. Firmu založil náš otec, ktorý sa celý svoj aktívny život venoval výrobe a predaju nábytku. Každý člen našej rodiny sa počas rokov určitým spôsobom podieľal na rozvoji a zveľaďovaní našej spoločnosti. Počas nášho doterajšieho pôsobenia sme získali mnoho spokojných zákazníkov a bohaté skúsenosti s predajom nábytku a rôznych bytových doplnkov.

Čo ponúkame:

Garantujeme kvalitné služby, serióznosť a spoľahlivosť, odbornú obsluhu a poradenstvo pri zariaďovaní bytových a pracovných interiérov. Cieľom našej spoločnosti je ponúkať široký sortiment kvalitného tovaru, vytvárať krajšie prostredie domovov a pracovísk, a uspokojiť potreby a požiadavky našich zákazníkov.

S kým spolupracujeme:

Spolupracujeme s významnými slovenskými i zahraničnými výrobcami nábytku. Okrem toho sme aj členmi sekcie obchodníkov Zväzu spracovateľov dreva Slovenskej republiky (ZSD SR), čo predstavuje zodpovedný prístup nielen k našim zákazníkom, ale aj k našim dodávateľom.

Predajňa a výstavná plocha:

Radi vás privítame v našej predajni NZ Interier s.r.o., Pri skladoch 1 (bývalý areál chemodrogérií), 940 02 Nové Zámky. Nábytok je vystavený na ploche 800m², kde sa môžete zoznámiť s naším širokým sortimentom, načerpať inšpiráciu, prípadne získať akékoľvek ďalšie podrobné informácie.

Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku a veríme, že čoskoro sa aj vy stanete naším spokojným zákazníkom.

NZ Interier, váš nábytok